EET-HC2E561KA
MFR.Part #
EET-HC2E561KA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.1A@10kHz 2000hrs@105℃ 250V 27mm 296mΩ@120Hz 30mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS