EET-HC2E331CA
MFR.Part #
EET-HC2E331CA
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 250V 25mm 27mm 330uF 502mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS