EET-HC2E182EF
MFR.Part #
EET-HC2E182EF
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 2000hrs@105℃ 250V 35mm 47mm 92mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS