EET-HC2E182EA
MFR.Part #
EET-HC2E182EA
JLCPCB Part #
C5687007
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 2.7A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 35mm 52mm 92mΩ@120Hz ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS