EET-HC2E152LA
MFR.Part #
EET-HC2E152LA
JLCPCB Part #
C3723656
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 111mΩ@120Hz 1500uF 2.5A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 35mm 47mm ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS