EET-HC2E152EA
MFR.Part #
EET-HC2E152EA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 111mΩ@120Hz 1500uF 2000hrs@105℃ 250V 3.5A@10kHz 35mm 47mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS