EET-HC2E102CF
MFR.Part #
EET-HC2E102CF
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 166mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 25mm 52mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS