EET-HC2D821CA
MFR.Part #
EET-HC2D821CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.86A@10kHz 2000hrs@105℃ 200V 243mΩ@120Hz 25mm 37mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS