EET-HC2C681BA
MFR.Part #
EET-HC2C681BA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.38A@10kHz 2000hrs@105℃ 22mm 293mΩ@120Hz 32mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS