EET-HC2C561HA
MFR.Part #
EET-HC2C561HA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.1A@10kHz 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 355mΩ@120Hz 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS