EET-HC2C471BA
MFR.Part #
EET-HC2C471BA
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@10kHz 10mm 160V 2000hrs@105℃ 22mm 27mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS