EET-HC2C272EA
MFR.Part #
EET-HC2C272EA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2000hrs@105℃ 2700uF 35mm 4.34A@10kHz 42mm 86mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS