EET-HC2C222LA
MFR.Part #
EET-HC2C222LA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2000hrs@105℃ 2200uF 35mm 37mm 4.06A@10kHz 98mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS