EET-HC2C182KA
MFR.Part #
EET-HC2C182KA
JLCPCB Part #
C3722796
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 111mΩ@120Hz 160V 1800uF 2.7A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS