EET-HC2C122LA
MFR.Part #
EET-HC2C122LA
JLCPCB Part #
C5633927
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 180mΩ@120Hz 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 27mm 35mm ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS