EET-HC2C102BA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-HC2C102BA
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 199mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 3.08A@10kHz 42mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS