EET-ED2W560BA
MFR.Part #
EET-ED2W560BA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.368Ω@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 56uF 950mA@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS