EET-ED2W471EA
MFR.Part #
EET-ED2W471EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 282mΩ@120Hz 3.53A@100kHz 3000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS