EET-ED2W221EA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-ED2W221EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.03A@100kHz 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 450V 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS