EET-ED2W151CA
MFR.Part #
EET-ED2W151CA
Description
-25℃~+105℃ 1.53A@100kHz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V 884mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS