EET-ED2G271CA
MFR.Part #
EET-ED2G271CA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.23A@100kHz 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 45mm 491mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS