EET-ED2E102EA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-ED2E102EA
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 149mΩ@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 4.06A@100kHz 40mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS