EET-ED2D561CA
MFR.Part #
EET-ED2D561CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 25mm 266mΩ@120Hz 3.05A@100kHz 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS