EET-ED2D471CA
MFR.Part #
EET-ED2D471CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.64A@100kHz 200V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 317mΩ@120Hz 470uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS