EEH-ZU1V331V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-ZU1V331V
JLCPCB Part #
C6547409
Package
SMD,D10xL13.1mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 11mΩ 13.1mm 330uF 35V 4000hrs@135℃ 720mA@100Hz ±20% SMD,D10xL13.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS