EEH-ZU1H221P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-ZU1H221P
JLCPCB Part #
C6843593
Package
SMD,D10xL16.8mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 10mΩ 16.8mm 220uF 4000hrs@135℃ 50V 780mA@100Hz ±20% SMD,D10xL16.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS