EEH-ZT1V391UP
MFR.Part #
EEH-ZT1V391UP
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 10mm 16mΩ 2.2A@100kHz 35V 390uF 4000hrs@135℃ ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS