EEH-ZT1V221UV
MFR.Part #
EEH-ZT1V221UV
Description
-55℃~+135℃ 1.8A@100kHz 10.8mm 220uF 22mΩ 35V 4000hrs@135℃ 8mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS