EEH-ZT1J680V
MFR.Part #
EEH-ZT1J680V
JLCPCB Part #
C1518277
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 10mm 2.8A@100kHz 25mΩ 4000hrs@125℃ 63V 68uF ±20% SMD Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS