EEH-ZT1J330P
MFR.Part #
EEH-ZT1J330P
JLCPCB Part #
C6033016
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 240mA@100Hz 32mΩ 33uF 4000hrs@125℃ 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS