EEH-ZT1H680V
MFR.Part #
EEH-ZT1H680V
JLCPCB Part #
C1518274
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 2.7A@100kHz 25mΩ 4000hrs@125℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS