EEH-ZT1H121V
MFR.Part #
EEH-ZT1H121V
JLCPCB Part #
C1518275
Package
SMD,D10xL10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 10mm 120uF 2.9A@100kHz 23mΩ 4000hrs@125℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS