EEH-ZT1E561UP
MFR.Part #
EEH-ZT1E561UP
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 10mm 16mΩ 2.2A@100kHz 25V 4000hrs@135℃ 560uF ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS