EEH-ZT1E331V
MFR.Part #
EEH-ZT1E331V
JLCPCB Part #
C1518279
Package
SMD,D10xL10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 10mm 16mΩ 25V 3.5A@100kHz 330uF 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D10xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS