EEH-ZT1E331UV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-ZT1E331UV
Description
-55℃~+135℃ 1.8A@100kHz 10.8mm 22mΩ 25V 330uF 4000hrs@135℃ 8mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS