EEH-ZT1E221V
MFR.Part #
EEH-ZT1E221V
JLCPCB Part #
C6942373
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 220uF 22mΩ 25V 4000hrs@125℃ 435mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS