EEH-ZT1E221P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-ZT1E221P
JLCPCB Part #
C5727345
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 220uF 22mΩ 25V 4000hrs@125℃ 435mA@100Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS