EEH-ZS1H181UV
MFR.Part #
EEH-ZS1H181UV
JLCPCB Part #
C6547402
Package
SMD,D10xL13.1mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 13.1mm 17mΩ 180uF 4000hrs@135℃ 50V 640mA@120Hz ±20% SMD,D10xL13.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS