EEHZK1E820V
MFR.Part #
EEHZK1E820V
JLCPCB Part #
C542513
Package
SMD,D6.3xL6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 195mA@100Hz 25V 4000hrs@125℃ 6.3mm 6.4mm 82uF ±20% SMD,D6.3xL6.4mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS