EEHZK1E561UV
MFR.Part #
EEHZK1E561UV
JLCPCB Part #
C454348
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 25V 4000hrs@125℃ 560uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS