EEHZK1E101UV
MFR.Part #
EEHZK1E101UV
JLCPCB Part #
C454367
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 25V 4000hrs@125℃ 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS