EEHZF1V151V
MFR.Part #
EEHZF1V151V
JLCPCB Part #
C571228
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10.8mm 10000hrs@150℃ 10mm 142.5mA@100Hz 150uF 23mΩ 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS