EEHZF1V101V
MFR.Part #
EEHZF1V101V
JLCPCB Part #
C571233
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+150℃ 10.8mm 10000hrs@150℃ 100uF 115.5mA@100Hz 30mΩ 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS