EEHZF1J560P
MFR.Part #
EEHZF1J560P
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 10000hrs@150℃ 10mm 126mA@100Hz 30mΩ 56uF 63V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS