EEHZF1J330V
MFR.Part #
EEHZF1J330V
JLCPCB Part #
C571235
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+150℃ 10.8mm 10000hrs@150℃ 33uF 63V 65mA@100Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS