EEHZF1H101P
MFR.Part #
EEHZF1H101P
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 10000hrs@150℃ 100uF 10mm 135mA@100Hz 28mΩ 50V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS