EEHZE1J820V
MFR.Part #
EEHZE1J820V
JLCPCB Part #
C571226
Package
SMD,D10xL10.8mm
Description
-55℃~+145℃ 10.8mm 10mm 120mA@100Hz 2000hrs@145℃ 30mΩ 63V 82uF ±20% SMD,D10xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS