EEHZE1J560P
MFR.Part #
EEHZE1J560P
JLCPCB Part #
C542455
Description
-55℃~+145℃ 10.5mm 10mm 120mA@100Hz 2000hrs@145℃ 30mΩ 56uF 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS