EEHZE1H101V
MFR.Part #
EEHZE1H101V
JLCPCB Part #
C454352
Description
-55℃~+145℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@145℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS