EEHZC1K330V
MFR.Part #
EEHZC1K330V
JLCPCB Part #
C542449
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 136mA@100Hz 33uF 4000hrs@125℃ 80V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS